pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Stella

Stella to marka produktów użytku codziennego kategorii premium niezbędna w każdym domu.

 

Dowiedz się więcej o produktach na www.stella.com.pl

Znajdziecie tutaj produkty zarówno do sprzątania np. ściereczki z mikrofibry do różnych powierzchni, czy worki na śmieci, jak również produkty przydatne podczas gotowania i pieczenia, jak np. folie aluminiowe czy papiery i rękawy do pieczenia.

Stella jest marką premium, jest liderem na rynku, liderem innowacji produktowych. Eleganckie opakowania, czysta kreacja graficzna, na pierwszy rzut oka, kojarza się z najwyższą jakością i znakomicie wyróżniają sie na sklepowej półce spośród konkurencji. Innowacyjne opakowanie z "okienkiem" pozwala klintowi jeszcze przed zakupem zajrzeć do środka, tak by nie kupował "kota w worku".

Produkty marki Stella to produkty najwyszej jakości w rynkowej cenie. Są to produkty na które może obie pozowlić każdy, dla kogo liczy się przedewszystkim jakość produktów oraz życie w zgodnie w ekologią. Oferta produktów Stella jest bogata w produkty w pełni ekologiczne. Są to miedzy innymi worki na śmieci wykonane z regranulatu pochodzacego z recyklingu (więcej o ekologicznej produkcji). Szeroka gama worków pozwala na wybór worka według wielkości, pojemności, grubości, typu wiązania, koloru czy nawet zapachu. Pełna gama worków na śmieci sprawia, że każdy klient odnajdzie w ofercie Stella worek na śmieci indalnie pasujący do jego potrzeb.

Pierwsze produkty marki Stella można było spotkać na sklepowych półkach już w 1998 roku. Od tamtego czasu mineło ponad 20 lat, gama produktów z kilku rozrosła się do niemal 120 indeksów. Przez te 20 lat ewalouowało również logo:

 

 

Sklep online

Sklep

Pozostałe marki Stella Pack:
Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora