pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

O nas

Stella Pack S.A. to jeden z największych w Europie producentów worków na śmieci oraz dystrybutorów niechemicznych środków czystości i produktów higienicznych. W skład grupy wchodzą obok Stella Pack S.A. również Stella Pack Ukraina i Stella Pack Rumunia.

Nasza historia to 20 lat doświadczeń związanych z produkcją i dystrybucją najwyższej jakości produktów oraz budowania pozycji własnych marek na rynku. Nasze produkty możecie Państwo znaleźć w sklepach lokalnych oraz w większości sieci handlowych w Polsce i Europie. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty, w tym: ISO 9001:2015, certyfikat BRC, EuCertPlast, a także liczne nagrody dla naszych produktów, szczególnie dla marki premium Stella.

Naszą największą dumą jest 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Polsce i na Ukrainie. Wszystkie produkowane przez nas worki na śmieci powstają z przetworzonych odpadów foliowych.

Jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami produkowania i wprowadzania na rynek worków na śmieci wykonanych z surowców pierwotnych (Virgin). Dysponujemy unikalną, opracowaną w naszej firmie technologią przetwarzania odpadów foliowych w regranulat, a następnie w pełnowartościowe worki na śmieci. Jest to przyjazna środowisku technologia w skład której wchodzi najnowocześniejsza w naszej części Europy, wysokowydajna linia sortująca oraz opatentowany przez  Stella Pack sposób wykorzystania ciepła, czyniący ten proces znacznie bardziej ekologicznym. Stella Pack każdego miesiąca przetwarza ponad 2000 ton odpadów foliowych, zamieniając je  w worki na śmieci, które są w każdym aspekcie porównywalne do produktów, wykonanych z surowców pierwotnych.

Od ponad 20 lat realizujemy w praktyce ideę gospodarki obiegu zamkniętego, przetwarzamy odpady foliowe, oczyszczamy z nich środowisko naturalne i zamieniamy je w produkt, zaprojektowany tak, by mógł być ponownie przetworzony. Rozpoczęty w 2013 roku proces inwestycyjny budowa nowego zakładu regranulacji i produkcji worków na śmieci prowadzi do osiągnięcia poziomu miesięcznej produkcji blisko 3000 ton.

W swoim portfolio mamy następujące marki:

  

 

 

 

Nie zapominamy o tym skąd się wywodzimy i gdzie działamy. Wspieramy społeczność lokalną i jej inicjatywy, kluby sportowe, działalność kulturalną. Szczególną troską otaczamy najmłodszych i najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego regionu, czego efektem jest działająca już od 2012 roku Fundacja Stella im. Agaty Orłowskiej, która z sukcesami wspiera leczenie i rehabilituje dzieci z najcięższymi chorobami.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zarząd i Pracownicy

Stella Pack S.A.

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora