pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Lula

Dowiedz się więcej na www.lula.com.pl

LULA to linia artykułów higienicznych wprowadzona na rynek w 2014 roku. Są to nowoczesne produkty higienicznye spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta jakim jesteś Ty i Twoja rodzina. Są to produkty najwyższej jakości, w korzystnej cenie. Produkty Lula są podzielone na dwie kategorie: Baby i Beuty tak by lepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

LULA BABY to produkty najwyższej jakośći dla zapewnienia higieny i komfortu najmłodszych. Lula Baby to przedewszytkim bogarta seria chusteczek nawilżanych, dostęnych w wielu wariantach. Chusteczki idealnie sprawdzają się już od pierwszych dniżycia maluszka. Lula Baby to linia produktów pozbawionych konserwantów, parabenów i innych substancji uczulających. Lula Baby to nie tylko szeroka gama chusteczek nawilżanych, ale także patyczki kosmetyczne dla niemowląt, płatki dla niemowląt i gąbki kąpielowe.

LULA BEAUTY  to produkty najwyższej jakości, stworzone w trosce o higienę kobiet i całych rodzin. Lula Beauty to szeroka gama chuteczek nawilżancych przeznaczonych między innymi do odświeżania ręk i twarzy, demakijażu, higieny intymnej czy nawilżany papier toaletowy. Lula Beauty pomoże również zadbać o czystą cerę za pomocą różnych płatków kosmetycznych oraz patyczków kosmetycznych. W lini produktów Lula Beauty znajdują się również  wszelkiego rodzaju gąbki kąpielowe, obecnie jest ich ponad 15 rodzajów. Wiedziałeś, że może być aż tyle rodzajów?

Pozostałe marki Stella Pack:
Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora