pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Lula

Dowiedz się więcej na www.lula.com.pl

LULA to linia artykułów higienicznych wprowadzona na rynek w 2014 roku. Są to nowoczesne produkty higienicznye spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta jakim jesteś Ty i Twoja rodzina. Są to produkty najwyższej jakości, w korzystnej cenie. Produkty Lula są podzielone na dwie kategorie: Baby i Beuty tak by lepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

LULA BABY to produkty najwyższej jakośći dla zapewnienia higieny i komfortu najmłodszych. Lula Baby to przedewszytkim bogarta seria chusteczek nawilżanych, dostęnych w wielu wariantach. Chusteczki idealnie sprawdzają się już od pierwszych dniżycia maluszka. Lula Baby to linia produktów pozbawionych konserwantów, parabenów i innych substancji uczulających. Lula Baby to nie tylko szeroka gama chusteczek nawilżanych, ale także patyczki kosmetyczne dla niemowląt, płatki dla niemowląt i gąbki kąpielowe.

LULA BEAUTY  to produkty najwyższej jakości, stworzone w trosce o higienę kobiet i całych rodzin. Lula Beauty to szeroka gama chuteczek nawilżancych przeznaczonych między innymi do odświeżania ręk i twarzy, demakijażu, higieny intymnej czy nawilżany papier toaletowy. Lula Beauty pomoże również zadbać o czystą cerę za pomocą różnych płatków kosmetycznych oraz patyczków kosmetycznych. W lini produktów Lula Beauty znajdują się również  wszelkiego rodzaju gąbki kąpielowe, obecnie jest ich ponad 15 rodzajów. Wiedziałeś, że może być aż tyle rodzajów?

Sklep online

Sklep

Pozostałe marki Stella Pack:
Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora