pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Pomagamy chorym dzieciom

Usprawnianie maksymalnie możliwie.

Wartością, która towarzyszy nam już od dawna jest pomoc najmłodszym i najbardziej potrzebującym dzieciom i młodzieży z Fundacji "Stella" im. Agaty Orłowskiej. Już od kilku lat stale wspieramy działania prowadzone przez fundacje, towarzyszymy w najważniejszych momentach życia fundacji oraz wspólnie organizujemy lokalne wydarzenia na rzecz podopiecznych fundacji.

Fundacja istnieje od 2012 roku w Lubartowie i jest skierowana na pomoc najbardziej chorym dzieciom i młodzieży. Obecnie fundacja liczy ponad 200 podopiecznych cierpiących na różne schodzenia. W 90 procentach podopieczni fundacji to dzieci z różnymi schorzeniami, między innymi z: autyzmem, porażeniem mózgowym, zespół Downa oraz Dzieci Motylki.

Ta choroba to nieustanne cierpienie, to nigdy nie gojące się rany, pęcherze na całym ciele i na narządach wewnętrznych powstające przy najlżejszym nawet dotyku czy choćby przy przełykaniu pokarmu. Każdy kontakt sprawia choremu ból, jest wrażliwy i delikatny jak motyl, stąd nazwa Dzieci Motylki. Fundacja „Stella” podejmuje terapię od pierwszych dni życia niemowlęcia. Wykwalifikowany personel zapewnia kompleksową rehabilitacje intelektualną i ruchową różnymi metodami, do momentu uzyskania zadowalających efektów, czasami trwa to nawet całe życie.

Wsparciem dla fundacji jest wykwalifikowany personel, który zapewnia kompleksową rehabilitacje psychoruchową różnymi metodami. Duży nacisk kładziony jest również na rehabilitację społeczną.

Dobrze wiemy, że rehabilitacja to bardzo ważny krok do poprawy zdrowia i życia podopiecznych, więc pomagamy z całych sił!

Dowiedz się więcej o Fundacji "Stella" im. Agaty Orłowskiej: www.fundacja.stella.com.pl

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora