pl en
Dbaj o środowisko razem z nami
Dbaj o środowisko
razem z nami

Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2021

Najlepszy Produkt 2021- Anna Zaradna Worki na śmieci z uszami - zapach miętowy - ZŁOTO - w kategorii artykuły gospodarstwa domowego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Anna Zaradna Worki na śmieci z uszami - zapach miętowy - zdobyły ZŁOTO w kategorii Artykuły gospodarstwa domowego, w badaniu "Najlepszy Produkt 2021 -  Wybór Konsumentów".

Kolorowe i pachnące miętą worki na śmieci marki Anna Zaradna są wyjątkowe. Nie dość, że są w pełni ekologiczne, w całości pochodzą z recyklingu, to sprawiają, że codzienne obowiązki stają się przyjemniejsze. Silnie wyczuwalny zapach mięty tłumi zapachy z kosza na śmieci i pełni dodatkową funkcję – odstrasza owady i gryzonie. Przyjemne i pożyteczne w jednym. To fantastyczne, że Konsumenci to zauważyli i docenili. Dziękujemy i ogromnie cieszymy się z przyznanego złota! To wyróżnienie jest dla nas nagrodą za wykonaną pracę oraz zachętą do tworzenia kolejnych, ciekawych produktów, w kategorii, która jest nam najbliższa – czyli artykuły gospodarstwa domowego.

To prestiżowe wyróżnienie – ZŁOTY MEDAL - ma dla nas szczególne znaczenie, przede wszystkim dlatego, że świadczy o zaufaniu, jakim darzą nas Klienci i Konsumenci, a także umacnia nas na pozycji lidera wśród producentów worków na śmieci. To niesamowita i ważna nagroda za trud pracy i serce jakie wkładamy w tworzenie naszych marek. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i za uznanie.

 

Sprawdź gdzie znajduje się najbliższy dystrybutor marki Stella

jesteśmy w wielu miastach w Polsce

znajdź dystrybutora